“Brīvprātīgie.lv” | VIDEO: Biedrība “Paleic mājās” saņem balvu “Gada brīvprātīgais 2020”

2020.gada 5.decembī, starptautiskajā brīvprātīgo dienā, jau septīto gadu pēc kārtas tika godināti gada čaklākie brīvprātīgā darba veicēji, organizētāji un brīvprātībai draudzīgākās pašvaldības. Svinīgā godināšana šoreiz norisinājās attālināti, tās ierakstu iespējams noskatīties 6. decembrī plkst.19.00 Rīga TV24 ēterā, NVA mājaslapā www.nva.gov.lv un vietnē www.brivpratigie.lv

Godināšanai “Gada brīvprātīgais 2020” tika pieteikti 135 brīvprātīgie, 17 nevalstiskās organizācijas un 2 pašvaldības. Izvērtējot visus pieteikumus, Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) izveidota ekspertu žūrija nolēma godināt 5 brīvprātīgos, 2 nevalstiskās organizācijas un 1 pašvaldību.

No sirds sveicam godināmos un izsakām vislielāko pateicību visai Latvijas brīvprātīgo saimei!

“Gada brīvprātīgais 2020” Goda zīmes saņem:

[…]

Biedrība “Paliec mājās” darbojas visā Latvijā, palīdzot ikvienam, kam šī gada neparastie apstākļi krietni samazinājuši iespēju pārvietoties un komunicēt ar līdzcilvēkiem. Ar brīvprātīgo palīdzību tiek piegādāta pārtika, saimniecībā nepieciešamās preces, bieži dāvājot tik svarīgu šajā laikā emocionālo atbalstu senioriem, kā arī līdzcilvēkiem pašizolācijā vai karantīnā.

[…]

Brīvprātīgā darba veicēju un organizatoru godināšanu “Gada brīvprātīgais 2020” organizēja Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Valmieras novada fondu, Izglītības un zinātnes ministriju, Jelgavas pilsētas domes administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldi, Daugavpils pilsētas domes Jaunatnes nodaļu, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru.

Vēlreiz milzīgs PALDIES visiem BRĪVPRĀTĪGAJIEM par ieguldījumu sabiedrības labā! 

Paldies visiem, kuri pieteica brīvprātīgos godināšanai, un ceram pieteikumus saņemt arī 2021. gada godināšanai. Pieteikumus sāksim pieņemt nākamā gada sākumā.

Video stāsti par katru “Gada brīvprātīgais 2020” saņēmēju un viņa veikumu sabiedrības labā būs atrodami brivpratigie.lv Facebook un Youtube kanālā.

Avots: Brivpratigie.lv

Dalīties: