“Latviesi.com” | Brīvprātīgie piedāvā palīdzēt sveikt mammas māmiņdienā

Vai sociālās distancēšanās dēļ nedrīksti apciemot savu mammu? Vai varbūt vēlies iepriecināt kādu vientuļu seniori! Brīvprātīgo biedrība “Paliec mājās” piedāvā iespēju palīdzēt iepriecināt savu mammu, vecmāmiņu, krustmāti vai varbūt – vientuļu pansionāta iemītnieci ikvienam, kurš ārkārtas stāvokļa dēļ to nevar izdarīt klātienē.

Pieteikumus, sadarbojoties ar vietējiem Latvijas ziedu audzētājiem, biedrības pārstāvji aicina veikt līdz piektdienas, 8. maija, vakaram.

“Brīvprātīgo palīdzības kustība #paliecmājās ir izveidota, lai veicinātu cilvēku savstarpējo sadarbību pandēmijas izraisītās krīzes laikā un arī pēc tam, atbalstot tos, kam tas vajadzīgs visvairāk. Šobrīd valstī noteikto ierobežojumu dēļ daudziem nav iespēju personīgi apsveikt savu mammu Māmiņdienā, tāpēc vēlamies visas Latvijas iedzīvotājiem palīdzēt šajā situācijā, vienlaikus atbalstot arī vietējos puķu audzētājus,” stāsta biedrības vadītājs Mārtiņš Zeps.

Ja vēlaties māmiņdienā iepriecināt kādu seniori, ziedus iespējams nosūtīt arī trīs sociālās aprūpes centru iemītniecēm – Rūjienas Senioru mājā, Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrā “Zemgale” un Gatartas pansionātā Raunas novadā.

“Pansionātos jau teju divus mēnešus ir spēkā iemītnieku apciemošanas aizliegums, tāpēc, rūpīgi ievērojot Ministru Kabineta noteikumus, vēlamies iepriecināt vientuļās seniores, kurām nav iespēju šajos svētkos satikt savus tuviniekus, tāpēc aicinām ikdienu izdarīt labu darbu, nosūtot ziedus arī viņiem,” aicina Zeps.

Ziedu pušķi iespējams pasūtīt mājas lapā biedrības “Paliec mājās” interneta vietnē, un tā cena ir 7 eiro. Par ziedu nosūtīšanu parūpēsies biedrības brīvprātīgie, nodrošinot bezkontakta piegādi.

Avots: Latviesi.com

Dalīties: