“LSM” | #vieglipalīdzēt brīvprātīgo kustība atjauno operatīvo palīdzības sniegšanu

Brīvprātīgo palīdzības tīkls pārtikas piegādēm risku grupām un cilvēkiem pašizolācijā vai karantīnā atjauno darbību, informēja kustības pārstāvji.

Pieaugot inficēšanās skaitam ar Covid-19, #vieglipalīdzēt brīvprātīgo kustība atjauno palīdzības tālruņa numuru 25661991, kā arī iespēju vērsties pēc palīdzības mājaslapā vieglipalidzet.lv.
Kustības pārstāvji norāda, ka, augot Covid-19 izplatībai, pašizolācijā un karantīnā atrodas tūkstošiem iedzīvotāju, ne visiem ir pieejams tuvinieku atbalsts.

Lai palīdzētu līdzcilvēkiem, kas atrodas pašizolācijā vai karantīnā, un reizē arī pasargātu citus iedzīvotājus no iespējamās inficēšanās ar Covid-19, brīvprātīgo palīdzības kustība #vieglipalīdzēt piedāvā palīdzību iepirkumu – pārtikas produktu un citu sadzīves preču sagādē –, mājdzīvnieku izvešanā pastaigās un emocionālā atbalsta sniegšanā.

#vieglipalīdzēt aicina pieteikt palīdzību mājaslapā vai zvanot pa tālruni: 25661991. Tāpat arī kustības aktīvisti aicina kaimiņus, aprūpētājus un sociālos darbiniekus mudināt līdzcilvēkus zvanīt un pieteikt palīdzību.

Palīdzību aktīvisti centīsies izpildīt pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 72 stundu laikā. Palīdzības prasītājus lūgums saprast, ka viss tiek darīts pēc brīvprātības principa, veltot tam savu brīvo laiku.

Kustība arī aicina pieteikties arī jaunus brīvprātīgos no visiem Latvijas reģioniem, jo palīdzēt ir viegli.

 

#vieglipalīdzēt ir brīvprātīgo palīdzības kustība, kas izveidota kā #paliecmājās 2020.gada martā, lai sniegtu palīdzību visiem, kam tā nepieciešama saistībā ar Covid-19. Tas ir valsts, pašvaldību un Latvijas uzņēmumu atbalstīts projekts. Preču piegāde ir bez maksas, un par samaksu par precēm jāvienojas ar brīvprātīgo, kas sniedz palīdzību. #vieglipalīdzēt apvieno vairāk nekā 800 brīvprātīgo visā Latvijā.

Avots: LSM

Dalīties: