Brīvprātīgo sniegtās palīdzības veidi

info-1

Mēs nesniedzam medicīnisku palīdzību! 

Ar mums droši #paliecmājās!

Mūsu brīvprātīgie palīdzēs nopirkt produktus | nopirkt higiēnas preces | nopirkt bezrecepšu medikamentus | izvest pastaigā suni | nogādāt un saņemt pasta sūtījumus vai gluži vienkārši pazvanīs un parunāsies.

Pēc iespējas nodrošiniet bezkontakta palīdzības saņemšanu. Ja no personīga kontakta nav iespējams izvairīties, ievērojiet vismaz 2 metru distanci no palīdzības sniedzēja.

Skaidra nauda nododama nesaskaroties, piemēram, atstājot pie durvīm, piemēram, ievietojot maisiņā, vai saņemot izmantot cimdus

Regulāri mazgājiet rokas ar ūdeni un ziepēm. Tūlīt pēc palīdzības saņemšanas rokas jāmazgā obligāti. Notīriet arī saņemtās preces.

Ja rodas ir aizdomas, ka brīvprātīgo kustības platforma tiek izmantota ļaunprātīgi, tūlīt sazinieties ar zvanu centru 25661991!

Kā palīdzība tiek sniegta?

Pirms palīdzības sniegšanas, 24h laikā brīvprātīgais tev piezvanīs. Neaizmirsti informēt, kādas preces tieši tu vēlies, kāda ir vēlamā pirkuma summa.

Atceries, ka brīvprātīgais var tev aiznest preces, bet par pirkumu tev ir jānorēķinās pašam, tā nav dāvana.

Kā sazināties ar brīvprātīgo?

Kad brīvprātīgais ieradies, pirms durvju atvēršanas vienmēr paprasiet nosaukt vārdu un uzvārdu. Lūdziet sev piezvanīt uz tālruni, kuru var saņemt tikai mūsu sistēmas pārbaudīts brīvprātīgais.

Ja iespējams, veidojiet ilgtermiņa sadarbību ar palīdzības sniedzēju, lai katru reizi nav jāievieto jauns palīdzības sniegšanas pieprasījums. 

cdc-ddKBuWekZr0-unsplash