Priecājamies, ka esi piekritis kļūt par brīvprātīgo

Vieglākai reģistrācijai esam sagatavojuši nelielu video pamācību:

Lai kļūtu par brīvprātīgo, dodies uz vieglipalidzet.lv

Izlasi brīvprātīgā vadlīnijas, uzzini kā droši sniegt palīdzību un reģistrējies mūsu mājas lapā, lai varam ar tevi sazināties.

Reģistrējies, sagaidi apstiprinājumu un leupielādē lietotni

Kad esi saņēmis uz e-pastu apstiprinājumu, lejuplādē no saites bezmaksas lietotni “Zelos Team Management”

Izvēlies savu atrašanās vietu un dodies palīgā

Pēc reģistrācijas proces pabeigšanas, aplikācijā norādi pilsētu, kurā atrodies, lai saņemtu palīdzības lūgumus vistuvāk tev!

Neaizmirsti katru reizi pirms palīdzības sniegšanas pārlasīt šīs vadlīnijas – mēs rūpējamies arī par tavu drošību un veselību.

  • Es vēlos sniegt palīdzību personām, kam tā ir nepieciešama un esmu informēts, ka Platforma vieglipalidzet.lv šim nolūkam veiks manu personas datu apstrādi. Jūs varat pieprasīt informāciju par saviem datiem, veikt izmaiņas vai pieprasīt datu dzēšanu, iesniegt iebildumus un pieprasīt ierobežot apstrādi, un iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Esmu iepazinies ar personas datu apstrādes noteikumiem.
  • Uzņemos pienākumu ievērot stingru konfidencialitāti un neizplatīt informāciju, kas man ir kļuvusi zināma par palīdzības saņēmēju, trešajām personām.
  • Uzņemos pienākumu ievērot personīgās drošības, higiēnas un citas brīvprātīgo vadlīnijas.
  • Apliecinu, ka palīdzības sniegšanas brīdī man nav zināms par manu inficēšanos ar COVID-19, man nav paaugstināta ķermeņa temperatūra un pēdējās 14 dienas neesmu bijis ārvalstīs, kā arī kontaktējies ar COVID-19 slimniekiem. Esmu informēts, ka atbilstoši Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa 42. pantam par epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšanu var tikt piemērots naudas sods līdz 700 eiro.
  • Esmu informēts, ka platforma vieglipalidzet.lv darbojas kā starpnieks un pats uzņemos pilnu atbildību par palīdzības sniegšanas koordinēšanu un nodrošināšanu.
  • Esmu informēts, ka norēķini starp palīdzības sniedzēju un palīdzības saņēmēju ir abpusēja vienošanās, ko nepārrauga, nekoordinē un nenosaka platforma vieglipalidzet.lv.
  • Apņemos sazināties ar platforma vieglipalidzet.lv zvanu centru, ja palīdzības saņēmējs nebūs sasniedzams vai radīsies šķēršļi pakalpojuma izpildē.

Pievienojies citiem brīvprātīgajiem Facebook grupā!

Esi laipni gaidīts mūsu Facebook domubiedru grupā, lai saņemtu atbalstu, atbildes uz jautājumiem un pabūtu kopā ar citiem brīvprātīgajiem! Neaizmirsti katru reizi pirms palīdzības sniegšanas pārlasīt protokolu, mēs rūpējamies arī par tavu drošību un veselību.